Do przyjaciół Moskali

Udostępnij
My obywatele świata piszemy do Was Moskale,
Jesteście zapewne uprzywilejowaną grupą, która dokładnie wie co dzieje się obecnie w Ukrainie.
Nie dla Was został stworzony aparat indoktrynacji oraz dezinformacji i propagandy, który działa by społeczeństwo nie widziało jak własna klasa polityczna ich okrada i oszukuje.
Putin to nikt. Zero. Nic nie osiągnął i nic sobą nie reprezentuje. To były zwykły, przeciętny oficer KGB, który charakteryzuje się tylko bezwzględnością oraz łaknieniem władzy i majątku.
Jego prawdziwa siła to skorumpowani, zepsuci do szpiku kości ludzie na szczytach rosyjskiej władzy, którzy wiedzą, że gdy utonie Putin i oni pójdą na dno.
Putin, ani nie wygląda, ani nie wykazuje się światłym umysłem, ani strategicznym zmysłem wielkich generałów. Zwykły przeciętny, skorumpowany „mały człowiek” z wielkimi kompleksami.
Was też okrada, oszukuje i co najgorsze wykorzystuje do własnych celów. Ma Was za nic i w każdej chwili jest gotów Was poświęcić. Was i Wasze rodziny oraz wszystko co kochacie.
Putin chce przejść do historii jak Hitler i Stalin i Waszymi rękami mordować niewinnych ludzi i podbijać demokratyczne i wolne narody.
Ale to nie on, ale właśnie Wy, macie szansę na przejście do historii i to do Historii pisanej wielką literą.
Wystarczy, że skierujecie wojska na KREML. Usuniecie po cichu lub nie po cichu Putina i wraz z opozycją przejmiecie władzę.
Uwolnijcie Nawalnego. On Was poprowadzi.
Wystarczy rozwiązać dumę i zwolnić całe dowództwo FSB i OMON-u, aby znów w Rosji powróciła demokracja, tak jak przez chwilę była za Jelcyna.
Świat okrzyknie Was bohaterami. Zacznie się nowa era w stosunkach z Rosją i mając taki potencjał surowcowy staniecie się na prawdę bogaci. Wy, Wasz kraj i obywatele Rosji.
Wasz zmęczony Naród Was pokocha i będzie Wam budował pomniki, a dzieci o Was uczyć się będą w szkołach na całym świecie.
Nagroda pokojowa Nobla i inne zaszczyty w drodze uznania Waszego czynu i wpływ na cały świat to dopiero początek.
Nie czekajcie. Nie zastanawiajcie się dłużej.
Los świata w Waszych rękach, a historia tylko czeka, aby zapisać się na jej kartach złotymi zgłoskami.
Historia tylko czeka, aby na zawsze wymazać Putina z jej stron, splamionych krwią niewinnych dzieci, matek i ojców bohaterów. By już nigdy więcej nikt ludziom nie zgotował takiego losu.
Obywatele świata.
198
0

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *