Faszyzacja działań Konfederacji

Udostępnij

W programie wyborczym Konfederacji WiN 2023, Konstytucja Wolności jest program dotyczący min Utworzenie i prace Parlamentarnego Zespołu ds. Opieki Okołoporodowej, czyli dotyczy to Polek.

Moje pytanie brzmi jak się to ma do wypowiedzi męskiej części konfederacji w zamieszczonym linku https://www.tiktok.com/@tvn24.pl/video/7280438804106726688

W niewielkim materiale jaki został wybrany z ponad 4 godzinnej całości męska część Konfederacji opowiada się za biciem kobiet i odbieraniem nam Polkom-Kobietom prawa do głosowania.

Pragnę przypomnieć historyczne fakty 90 lat temu w hitlerowskich Niemczech, Hitler wraz z jego propagatorami poprzez chorą ideologię o wyższości rasy aryjskiej głosił, że narody słowiańskie, Cyganie, Żydzi to są podludzie. Ponad 90% społeczeństwa niemieckiego nie protestowała i przyjmowała entuzjastycznie głoszone hasła jako uprawnione. Doprowadziło to do masowego ludobójstwa i okrutnej wojny.

Uważam ze wypowiedzi członków Konfederacji również prowadzą do faszyzacji życia politycznego w Polsce.

Jako Polka i kobieta, wzywam wszystkie polskie kobiety, oraz wszystkich obywateli do protestu i zablokowania Konfederacji, możliwości uczestniczenia w wyborach do polskiego Parlamentu i współuczestniczenia w rządzeniu nami Polakami. Mamy na takie zablokowanie 3 tygodnie, a więc do działania.

Stop faszyzacji polskiej sceny politycznej przez konfederację.

Dosyć mamy w naszym Kraju działań przeciwko nam Polakom.

Dosyć mamy przedmiotowego traktowania Polek. Albo to inkubatory, albo dobytek mężczyzny bez prawa głosu!

Koniec tego „średniowiecza”!!!!

NIC O NAS BEZ NAS!

137
2

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz

  1. Jak słyszę poglądy Konfederacji, to aż mnie to przeraża. Mam wrażenie, że świat idzie do przodu, a co niektórzy cofają się ze swoimi poglądami. To już jest nie tyle śmieszne, co wręcz przerażające, jak można mieć takie myślenie. Też odnoszę wrażenie, że wracamy do czasów Hitlera, okrutnego czasu, w którym głosił swoje chore poglądy i robił wodę z mózgu milionom ludzi. Na szczęście, czasy są o tyle inne, że istnieje mnóstwo osób, mających „głowę na karku”. Takich, którzy chcą i wierzą, że mogą to zmienić.