Jak zrobić obecnie zmianę dziejową

Udostępnij

Kiedyś wydawało się to niemożliwe.

Trzeba było spotykać się w tajemnicy, pić dużo wódki, palić papierosy, mieć drukarnię w piwnicy. Liczyć, że nie wpadnie bezpieka i wszystkich nie zamknie.

Teraz nic nie trzeba drukować, nie trzeba się spotykać, wystarczy chcieć zmiany.

Mamy XXI wiek i musimy sobie uświadomić, że jeden mały szczegół, jeden filmik, jedno zdanie czy jedno zdjęcie może zmienić nasz świat na zawsze.

Mamy głos.

Nie musimy być zaproszeni do tv czy gazety by powiedzieć innym co nam się podoba a co nie podoba.

Nie potrzebujemy kongresów Trzaskowskiego „dupiarza” i mszy u Rydzyka. Mamy nasz świat w telefonie i tu możemy wykreować nową rzeczywistość.

Wystarczy tylko chcieć.

I to najlepszy czas by zachciało nam się chcieć, bo za kolejne 4 lata w drodze do Węgier Orbana może już się nie udać bez krwawej rewolucji na ulicach.

Zatem bierzemy sprawy w swoje ręce i swoje telefony, tablety, laptopy i układamy plan na następne 2 czy 4 lata a może na 20.

Najważniejsze, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną te same twarze z telewizji i odejdą w post polityczny niebyt. To my będziemy biało czerwoną drużyną, która wystawi czerwone kartki wszystkim siedzącym na Wiejskiej a potem tym co niby nas reprezentują w UE.

I to wszystko bez ani jednego spotkania, papierosa czy wódeczki.

Napijemy się ze szczęścia, gdy już ich z naszego życia popędzimy i zaczniemy żyć nowocześnie i bez strachu co przyniesie nowy dzień i czego znów w nocy zakażą lub co znowu zdrożeje.

662
18

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz