Nocny wpis premiera. Serio?

Udostępnij

Wczoraj po godz. 22:00 na platformie X (wcześniejszy Twitter), pojawił się wpis premiera. „Wyprowadziliśmy Polskę z dziadostwa, nie umiecie rządzić, jesteście partaczami” Aż trudno uwierzyć w to, że może to być wpis premiera. Serio? Wydawać by się mogło, że jest to pewnego rodzaju zagrywka polityczna? Może Mateusz Morawiecki w ogóle nie wie o tym wpisie?

Na te słowa zaczęli reagować inni politycy oraz dziennikarze. Magdalene Filiks z KO naoisała, że „Byłam pewna, że to fejk konto. Nie — to premier Polski napisał. Pan już 8 lat rządzi. Takiego dziadostwa nie było nawet za komuny”. Rzecznik PO Jan Grabiec z kolei zareagował „Piłeś? Nie pisz”. Były premier Marek Belka z kolei napisał „”Mateusz, mrugnij dwa razy, jeśli trzeba Cię ratować”.

Co Wy sądzicie? Fake czy nie?

4
0

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze

  1. Nic mnie już nie zdziwi… A w ogóle
    na czym właściwie polega działalność RR10M? Założenia są spoko, ale na samym komentowaniu rzeczywistości i rozdawaniu ulotek daleko zajechać się nie da..Zamierzacie słowa przekłuć w jakieś konkretne działania, które realnie poprawia warunki życia Polakow? Czy będziecie startować w jakiś wyborach, czy coś takiego?