POLITYKA

Udostępnij

Kto to jest polityk?

To osoba zaufania publicznego której większość ludzi w sposób demokratyczny powierza swoje sprawy, aby o nie dbał.

Większość, czyli ludzie, którzy są dorośli, mają swój rozum oraz często rodziny i dzieci i nie mają czasu ani umiejętności, aby organizować pracę całego Państwa i jego administracji.

W dobrej wierze powierzają mu mandat, aby przede wszystkim dbał o wspólną kasę i nie dał jej rozkraść i tak zarządzał, aby w czasach zagrożenia i kryzysu można było wesprzeć ludzi i gospodarkę.

Zatem wybierają swojego przedstawiciela, aby ich reprezentował.

Często zdarza się niestety, że najgorszego z nich wszystkich, bo akurat on jest takim nieudacznikiem, że ma czas na zajmowanie się polityką, bo w normalnej pracy by sobie nie poradził.

Polityk w Polsce co robi, gdy już się naobiecuje, jak to będzie dbał o nasze, czyli tych swoich wyborców interesy?

Ustala sobie pensję, diety, wybiera samochód, kierowcę i odgradza się murem od tych co go wybrali.

Chodzi na smyczy jakiegoś prezesa partii i robi z siebie głupka na wszystkich konwencjach partyjnych i urodzinach radia Maryja.

Unika pracy w komisjach i głosuje, jak mu podpowiedzą, bo szkoda mu czasu na czytanie ustaw. I tak głównie jest nieobecny, gdyż szuka stanowisk dla rodziny i pracy w spółkach skarbu Państwa. Jak jest wygadany to codziennie biega po mediach, aby pokazać swoją twarz.

A nasze interesy?

Przypomni sobie po 4 latach, gdy znów będzie jeździł po Polsce obiecując coś czego nigdy nie spełni.

SEJM

Mówi się, że ryba psuje się od głowy, ale na pewno od góry psuje się nasze państwo. Im więcej skorumpowanych nieudaczników znajdzie się w polityce im większego dna sięgnie debata tym większa katastrofa spotka naród, który takim patałachom powierza swoje interesy.

Święto demokracji WYBORY. Hipokryzja.

Tak później Ci nieudacznicy wyjaśniają swoje głupie ustawy. Wybrali mnie ludzie. Nic bardziej mylnego. W wyborach nie biorą udziału wszyscy, bo nie wszyscy mają partie i nie wszyscy kłamią i obiecują coś czego nigdy nie spełnią. Dlaczego więc wygrywają oszuści i partacze? Bo nie wstydzą się później patrzeć ludziom w twarz, gdy benzyna jest po 8 a masło po 10 a sami już mają pełne kieszenie naszych pieniędzy.

225
1

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *