POLSKA ma kompleks DYZMY

Udostępnij

Obajtek, Sasin, Suski, Misiewicz, Macierewicz, Terlecki, Biedroń, Witek, Karczewski, Błaszczak, Duda, Czarzasty, Kanthak, Kowalski, Kuchciński, Petru, Morawiecki, Misiewicz, Agent Tomek, Szydło i inni.

Czy trzeba dalej wymieniać, aby uzmysłowić sobie kto idzie i po co idzie do polityki.

Nie umiem, ale się nauczę i jak tylko zostanę to moi doradcy sobie ze wszystkim poradzą.

To są mężowie stanu?

Kaczyński? W którym miejscu Kaczyński stał obok Wałęsy?

Kogo wynosimy na piedestał?

Miernoty, cwaniaki, tchórze.

Powiewają jak chorągiewki od sondażu do sondażu nic nie wnosząc do naszego życia.

Dobrze, że to nie nas napadli Rosjanie, bo cała ta „elita” siedziałaby w USA błagając Discovery o zlitowanie za przeciągnie sprawy koncesji.

Hardzi, bojowi, wszystkowiedzący, a gdy tylko Putin ruszył na Ukrainę nagle zakupy czołgów, rakiet i śmigłowców bez offsetu bez przetargu.

Kupują billboardy, aby przykrywać własną nieudolność i miernotę.

Reasumpcja, łamanie konstytucji, przejmowanie Trybunałów i ciągłe odgrażanie się Unii. To my jesteśmy supermocarstwem?

Nie wiedziałem.

Ilu Dyzmów musimy wykarmić, aby w końcu przyszli prawdziwi mężowie stanu, którzy życie normalnych ludzi znają nie tylko z serialu o kiepskich. Mężów stanu którzy nie myślą tylko jak za wszelką cenę utrzymać władze, bo bez tych stanowisk, limuzyn i doradców są po prostu nikim.

Potrzeba nam managerów i to nie takich jak Obajtek. Ludzi którzy coś osiągnęli i mają doświadczenie w dziedzinach które napędzają nasze państwo. A po co?

Abyśmy spali spokojnie, że mamy plan na energetykę, gospodarkę, złotówkę i bezpieczeństwo. Jak trwoga to do Boga. A gdy nadciągają ciemne chmury i wszystko się wali nasi Dyzmowie wyjeżdżają w teren spotykać się ze swoimi wielbicielami bo nawet nie z obywatelami.

Chcą usłyszeć to co nasza reprezentacja „Polacy nic się nie stało” ale to nie takie proste. Bo gdy przegrywa się mecz nikomu krzywda się nie stanie. Ale gdy przegrywa się w gospodarce i obronności to jak widać na Ukrainie giną całe narody.

A przecież gdyby Ukraina miała od lat prawdziwych mężów stanu, a nie złodziei i prostaków to może byłaby w UE i nikt nie mógłby od tak na nią napaść i bezkarnie zabijać zwykłych obywateli, wyborców przecież?

856
3

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *