PRACA Posła

Udostępnij

Jedna z posłanek w TVN podczas wywiadu w odpowiedzi na dużą ilość trafnych pytań dziennikarza patrząc w kamerę i głupio się uśmiechając powiedziała coś za co na drugi dzień nie powinna być już posłem. Właściwie również ministrem, którym się stała, aby zwiększyć swoje szanse na wejście na listy w nadchodzących wyborach.

Zatem Agnieszka Ścigaj walcząca o kobiety i o aborcję nie pojawiła się na głosowaniu nad projektem obywatelskim dotyczącym aborcji, bo…

była w innej stacji tv w programie i nie zdążyła na głosowanie.

Kaczyński zaciera ręce, bo posłowie są jak dzieci i sami się odstrzelą i będą błagać o miejsca na listach.

I generalnie wszyscy posłowie nie idą do Sejmu po pieniądze, ale gdy głosowana jest ich pensja wszyscy są zgodni i wyjątkowo obecni…

A wracając do pracy.

Czy ktoś kto ciężko pracuje ma czas od rana do wieczora biegać po stacjach telewizyjnych i dawać wywiady. Albo jak Morawiecki ciągle jeździć po Polsce i przecinać wstęgi i chodzić na spotkania wyborcze?

Kto w tym czasie pilnuje Polski? Rydzyk? Macierewicz? Horała czy inny geniusz biznesu?

Czy wyobrażacie sobie, aby Wójt albo Prezydent waszego miasta zamiast pracować w urzędzie i pilnować waszych interesów, inwestycji i porządku ciągle był nieobecny i jeździł po kraju opowiadając dyrdymały i kłamstwa? Jak pilnować interesu, wspólnoty czy interesów miasta, gdy ciągle jest się nieobecnym?

Kiedy posłowie czytają i tworzą ustawy jak ciągle organizują konwencje i codziennie siedzą w tv w jakimś programie? To kto tworzy ustawy i przepisy? Asystentka?

Sami zobaczcie i policzcie. Doba ma 24h, ale nasi posłowie, żyją i pracują tak jakby miała 72h. Są tak dobrymi managerami czy nieudacznikami i nierobami. Sami sobie odpowiedzcie, gdy pójdziecie do sklepu, na stację benzynową lub po węgiel.

32
1

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *