Ruch 10 Milionów

Nic o Nas bez Nas!

Politycy lubią mówić, że wybory to święto demokracji, że ludzie za czymś głosują nogami, bo idą do wyborów.

My uważamy, że demokracja nie ma święta i powinna być z nami na co dzień, a ludzie głosują swoją pracą, zaangażowaniem, ale co najważniejsze swoimi pieniędzmi.

Tak, swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi głosują za tym co dla nich ważne często rezygnując z własnych potrzeb, jedzenia czy leków. Wspierają ruchy i idee oraz innych ludzi, na których im zależy.

Nie liczą na kasę z naszych podatków rozdawaną przez patopolityków. Składają się na chore dzieci i na szpitale w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pomagają innym, którzy w danej chwil nie mają na chleb lub drogie leki.

Gdyby tak mierzyć demokrację to Owsiak już dawno byłby Prezydentem i nikt nie pamiętałby o Tusku i Kaczyńskim. Mierząc wpłatami słupki poparcia, a nie pustymi sondażami wiedzielibyśmy za czym głosujemy i nikt by nie zarzucił, że te pieniądze są od obcych mocarstw, bo są to pieniądze od każdego z nas. Drobne kwoty, które tworzą olbrzymi kapitał mogący wiele zmienić. Głosujcie więc na siebie samych i na ruchy oraz stowarzyszenia lub partie wpłacając tam swoje pieniądze. Bo dzięki tym środkom można zrobić wiele dobrych rzeczy i zmienić otaczający nas świat na lepszy. Wspierajcie nas i wpłacajcie, jeśli wierzycie w nasze idee i naszą misję i zgadzacie się z nami oraz chcecie być częścią Ruchu 10  Milionów. 

Jeśli nie wierzycie to wspierajcie tych którzy są wam bliscy. Wasze pieniądze i wasz wybór i to jest właśnie demokracja.    

Pozostałe sposoby wsparcia

Zakup gadżetów