WYBORY

Udostępnij

Największa hipokryzja w ustach patopolityków to, „Wybory są świętem demokracji”.

U nas są wyjątkowo słabym niemiarodajnym sondażem popularności, oddziaływania kłamstw na ludzi oraz recenzją i oceną spindoktorów oraz speców od marketingu. Za to właśnie ci ostatni dostaną premię za sukces z naszych pieniędzy.

Patopolitycy nakłamią podczas całej kampanii, aby dostać się do Sejmu, a potem 4 lata bezkarności i napełniania własnych kieszeni i kieszeni kumpli co przysłużyli się wygranej.

Oglądanie tego chocholego tańca i podlizywania się mediom oraz „zwykłym ludziom” budzi nasze największe zniesmaczenie, a patałachy zagryzają zęby i udają, że nas wszystkich kochają. Tu jabłuszko, tu krówka albo kiełbasa z grilla. Niewiele inwestują, bo swoich pieniędzy nie lubią wykładać na darmo, a już na pewno nie siedzą po nocach, aby obmyślić jakiś program i cel i sposoby dojścia do tego celu, aby nam wszystkim żyło się lepiej. Poza oczywiście celem samym w sobie, czyli jak znaleźć się na Wiejskiej. Przecież i tak nikt nie czyta programów tylko głosuje oczami i wyobraźnią jak to będzie kolorowo, gdy wygra ten lub tamten.

Zatem apel do wszystkich.

ŻADEN Z OBECNYCH POLITYKÓW

Nie dajcie zagłosować babci, dziadkowi, synowi, córce, mamie, tacie, szwagrowi. Wszystkim znajomym nie pozwólcie głosować na stary układ i „starych” ludzi z Sejmu. Byli, rządzili, głosowali i nic nie pokazali i nadal brak im planu, wykształcenia, KOMPETENCJI, ale przede wszystkim charyzmy oraz dobrych intencji. Brakuje im przede wszystkim kręgosłupa moralnego.

Nie dajcie się znowu nabrać na gładkie słówka i nie dajcie się złapać na głodne kawałki, jak to będą was reprezentować.

Zagłosujcie na nas. A właściwie na siebie, bo każdy z Was może znaleźć się w Sejmie.

Jeśli wygramy to będą to ostatnie wybory na partie i ich partyjnych liderów. W kolejnych wyborach będziemy już głosować na konkretnych ludzi, których znamy i którym ufamy, a jeśli nas zawiodą odwołamy ich przed końcem kadencji głosami wyborców.

Zagłosujcie tak, aby nagle ze spółek skarbu państwa wylecieli wszyscy akolici, nepoci oraz nominaci partyjni. Aby z administracji zwolniono wszystkich bez kompetencji, a z plecami u towarzyszy partyjnych.  Z TVP wyrzucimy wszystkich propoagandystów Kurskiego i wylecą wszyscy niekompetentni z rad nadzorczych, trybunałów i komisji.

Zobaczcie i policzcie, ile miejsc pracy się zwolni dla ludzi z kompetencjami, a nie z plecami. Przywrócimy nabory, rekrutacje i konkursy, aby każdy miał szansę zostać Prezesem Orlenu. 

Policzmy się. Zobaczycie, że wszyscy którzy będą się bać o stołki zagłosują przeciw nam. Zobaczymy ilu ich jest.

Po jednej stronie staną ludzie, którzy chcą silnej ekonomicznie, militarnie i medycznie Polski z czystym powietrzem i czystą i ciepłą wodą w kranie, z niezależnymi sądami oraz z dobrą pensją za dobrą pracę i bez gigantycznej inflacji, a po drugiej ci co boją się o stołki i ci którzy żywią się codziennie nienawiścią i pogardą wobec innych i dla których codzienny jad i mowa nienawiści to paliwo do życia.

Chcemy, żyć spokojnie, dostatnio i zdrowo. Chcemy, aby nasze dzieci miały wspaniałe warunki do życia i pracy i chcemy być częścią wspólnoty narodów ceniących pokój i planetę, czyli nasz dom ponad waśnie i podziały. Nie chcemy codziennie być uczestnikami sporów i frustracji polityków patałachów, którzy wykorzystują nas i nasze emocje w swojej nieczystej walce o wpływy i fundusze na swoje ciemne interesy.

Nie dajmy się zmanipulować i pamiętajmy, że jedyne co patałachy mogą nam obiecać to tylko to co sami możemy sobie dać bez ich pomocy.

Nie płaćmy frycowego i nie dajmy się oszukać. Głosujmy na siebie i swoją przyszłość, a nie na przeszłość i stare błędy. 

Jesteśmy tego warci, aby już nikt nie zmarnował swojego głosu.

Niech w końcu określenie „zwykli ludzie” zacznie opisywać naszych przedstawicieli, a nie głupią i naiwną gawiedź, którą trzeba omamić i oszukać, aby dostać wymarzone głosy i stać się „władzą” albo „wybrańcami narodu”.

Do tej pory większość z nas głosowała przeciwko bo nie było na kogo głosować za. Większość brzydząc się nie głosowała wcale. Teraz w końcu możemy zagłosować na siebie a nie na nich lub przeciw nim.

Oddaj głos mądrze, bo to przepustka do kolejnych 4 lat albo w stresie, albo w nadziei na lepsze jutro. My wybieramy nadzieję i lepsze jutro. Wybierz dla siebie, a nie dla innych i przyłącz się do nas.

Do ZWYKŁYCH LUDZI MAJĄCYCH GŁOS.

1257
6

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz